با ما تماس بگیرید

کیز ایران

  • ۰۲ بهمن، ۱۳۹۶
  • 0
  • 0
    0

برای دیدن لیست قیمت کیز ایران اینجا کلیک کنید.

تجهیز آنلاین
تهران ، اتوبان فتح ، بازار آهن شاد آباد ، بلوک ۱۱ جنوبی ، پلاک ۵۰۳


تلفن: 02166673148
kiz-shir-safi

شیر صافی

صافی 45 درجه یا Y در لوله کشی های ساختمان،در موتور خانه ها،خطوط آبیاری کشاورزی،پکیج و آبگرم کن ها و یا سیالهایی با حالت اسیدی قابل استفاده است. صافی ها برای بهبود کار کرد شبکه و عدم آسیب رساندن به اجزای داخل شبکه استفاده می شوند. باید بنابر نیاز توری ها از آهن گالوانیزه استیل  انتخاب نمود.

ورود به صفحه بیشتر

kiz-shir-falake

شیر کشویی

یکی از پر مصرفترین شیر در صنایع تأسیسات ساختمانی و صنعتی شیر کشویی است. این نوع شیر فقط برای باز و بستن کامل استفاده میشود. البته این به این معنی نیست که فقط برای بازو بستن کامل باشد میتوان بصورت بخشی از آن نیز استفاده کرد. تمامی این محصولات از فورج برنج تولید شده که مقاومت قابل قبولی را نیز دارا می باشد.

ورود به صفحه بیشتر

kiz-1taraf-fanari

شیر فنری

شیرهای یکطرفه در شبکه های آبرسانی ساختمانی،سیستم تأسیسات گرمایش و سرمایش پمپهای آب استفاده می شود.از محاسن شیر یکطرفه فنری برنجی  می توان به  ضد خورندگی بودن و  استفاده  شیر در حالتهای مختلف زاویه دار،عمودی،افقی و  کار کرد دقیق حتی با کمترین فشار  نامبرد.

ورود به صفحه بیشتر

kiz-1tarafdarichei

شیر دریچه ای

شیرهای یکطرفه یا CHECK VALVE چندین مشکل می باشد که رایجترین این مدل ها شیرهای یکطرفه متری(یا به اصطلاح عموم یورک) و شیرهای دریچه ای یا لولایی می باشد.
شیرهای یکطرفه در شبکه های آبرسانی ساختمانی،سیستم تأسیسات گرمایش و سرمایش پمپهای آب استفاده می شود.

ورود به صفحه بیشتر

لیست قیمت کیز ایران،نمایندگی کیز ایران،نمایندگی فروش کیز ایران،خرید کیز ایران

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری