با ما تماس بگیرید

ایران اتصال آسیا

  • ۰۹ بهمن، ۱۳۹۶
  • 0
  • 4
    0

ایران اتصال

اتصالات آهنی یا با نام انگلیسی FITTING که به عنوان رابط ، انشعاب دهنده ، تقسیم کننده ، متصل کننده، تغییر دهنده مسیر حرکت لوله ، کاهنده سایز و انسداد کننده و... برای عبور سیالات مایع و گازی مورد استفاده قرارمیگیرد. که دراین نوع اتصالات به عنوان زانو (elbow) شناخته می شود کار کرد زانوبرای تغییر مسیر خط لوله می باشد. زانوها برای کار کردهای متفاوت در درجه های ۳۰-۴۵-۶۰-۹۰ درجه تولید می گردد.بیشتر

 

# محصول تاریخ انواع
1 زانو جوشی 1396.11.08 مانیسمان و درزدار
2 سردنده 1396.11.08 مانیسمان و درزدار
3 سه راهی 1396.11.08 مانیسمان و درزدار
4 تبدیل 1396.11.08 مانیسمان و درزدار
5 کپ(cap) 1396.11.08 مانیسمان و درزدار
Bootstrap Thumbnail First

زانو جوشی

که دراین نوع اتصالات به عنوان زانو (elbow) شناخته می شود کار کرد زانوبرای تغییر مسیر خط لوله می باشد.زانوها برای کار کردهای متفاوت در درجه های ۳۰-۴۵-۶۰-۹۰ درجه تولید می گردد و نسبت به فشار کاری دررده های SGP STD - SCH۲۰ - SCH۴۰ -SCH۸۰- SCH۱۶۰ تولید می گردد.

ورود به صفحه بیشتر

iranetesal

سردنده جوشی

سردنده یک لوله، که یکسر آن دنده شده می باشد و سر دیگر آن قابلیت جوش را دارا می باشد.سردنده ها به صورت BSP-NPT می باشد که رایج مصرف درایران NPT می باشد. منظور از BSP-NPT نوع دنده (رزوه)می باشد.سردنده به حسب نیاز که در رده های-std-sch۲۰-sch۴۰-sch۸۰-sch۱۶۰ و در طول ۲۰-۱۵-۱۰-۷-۵-۴ سانت تولید می گردند.

ورود به صفحه بیشتر

iran-etesal

تبدیل جوشی

در این اتصال به عنوان تبدیل reducer شناخته می شود .کارکرد تبدیل در امتداد خط لوله برای کاهش یا افزایش سایز لوله مورد استفاده میگردد.تبدیل ها در دو مدل هم مرکز (صاف) concentric یا تبدیل غیر هم مرکز(کج) eccentric تولید میگردد.رده های SPG-STD-SCH۲۰-SCH۴۰-SCH۸۰-SCH۱۶۰ تولید می گردد.

ورود به صفحه بیشتر

لیست قیمت ایران اتصال آسیا،نمایندگی ایران اتصال آسیا،نمایندگی ایران اتصال آسیا،خرید ایران اتصال آسیا

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری